ELODIE Dare To Be Rare AW20
Littleone s.r.o.

ELODIE Dare To Be Rare AW20

ELODIE Dare To Be Rare AW20

Dare To Be Rare – Jeseň Zima 2020

Ahoj človiečik a vitaj! Chceme, aby si si niečo zapamätal. Narodil si sa do sveta neobmedzených zázrakov. Do sveta, kde biele tigre naozaj existujú a kde zapadajúce slnko môže zafarbiť oblohu spôsobom, ktorý si nikdy nepovažoval za možný. Možno to nie je kúzlo, ale občas sa to tak určite bude zdať.

Kolekcia Jeseň-Zima 2020 od Elodie je poctou krásnemu a rozmanitému svetu, do ktorého naše deti prichádzajú. Je to darček tým jedinečným, ktorí zostávajú divokí a ľuďom, ktorí sú vždy hrdí vyčnievať. Trúfnete si byť výnimočný a zostať sám sebe verný?

Urob vesmíru láskavosť človiečik a nikdy neskrývaj svoje kúzla

Elodie vytvorilo prekypujúcu a eklektickú kolekciu plnú bielych tigrov, polnočných motýľov a mystických západov slnka. Farebná paleta kombinuje grafické čierne a biele prvky oproti čokoládové, pálené hliny so sýto modrým tónom s jedinečným vyčnievajúcim zeleným akcentom.

Biele tigre, polnočné motýle a mystické západy slnka

Pre túto kolekciu predstavujeme tri nové ručne kreslené a eklektické vzory, vďaka ktorým vyniknete vy aj vaša mini kópia - biely tiger, polnočný motýľ a zimný západ slnka. Elodie sa podarilo vytvoriť jedinečný vzhľad s osobitými a prekypujúcimi detailami, pretože rozmanitosť je to, čo robí tento svet krásnym.

Najlepšie fusaky v testoch

Moderné, trvanlivé a teplé: naše charakteristické fusaky sú tie najlepšie zimné kúsky. Tieto fusaky majú sofistikovaný vzhľad a neobmedzujú v pohybe. Sú vyrobené z látky regulujúce teplo a vo vnútri sú mäkké a pohodlné. Vonkajšia tkanina je ošetrená povrchovou úpravou Bionic Finish Eco, ktorá udržuje fusak odolný proti vetru a vode. Sme hrdí na to, že Elodie fusaky získavajú najlepšie ocenenie v testoch na mnohých recenzujúcich weboch a časopisoch.