VITAJ JESEŇ

 

Koncom augusta každoročne vítame v našej predajni nové kúsky jesenno -zimných kolekcií a musím uznať, že tohtoročné kolekcie severských značiek mi úplne vyrazili dych.

Ja totižto milujem všetky TEDDY kúsky a tento rok sa dizajnéri našich značiek naozaj vyriadili na Teddy doplnkoch pre deti.

V našej ponuke nájdete „MUST HAVE“ zimnej sezóny – teddy čiapky, teddy rukavice, teddy mikiny, a dokonca aj teddy overal pre najmenších.

 

 


 

A čo chystáme pre bábätká?

 

Bábätkám každoročne na jeseň venujeme širokú ponuku bavlnených overalov od Konges Sløjd, ktoré sú na dotyk to najjemnejšie, aké som ja mala kedy v ruke. Sú vyrobené z tej najjemnejšej 100% organickej bavlny a dieťatku musí byť v tomto overale naozaj veľmi príjemne. 

Stáva sa nám, že keď už raz niekto kúpi overal Konges Sløjd pre svoje dieťatko, iný už nechce a chodí k nám opakovane pre väčšie a väčšie veľkosti.

 

Konges Sløjd ma tohtoročný hlavný motív „Farm“, ktorý je vo farbe bledunko modrej s obrázkami zvieratiek z farmy. Myslím, že sa im tento motív naozaj veľmi vydaril a bude veľmi obľúbeným. 

 

Okrem vrchného oblečenia pre bábätká nesmiem nespomenúť fusaky ELODIE, ktoré k nám dorazili tento rok naozaj v predstihu. Ja osobne nepoznám lepšie fusaky ako Elodie, mala som možnosť vyskúšať aj dve konkurenčné značky ešte pri mojich deťoch a tá kvalita iných fusakov je od Elodie podľa mňa výrazne vzdialená. Preto som sa aj rozhodla mať u nás v Littleone len to najlepšie a ponúkať len to, čomu sama verím a mám odskúšané.

 

Fusak od Elodie je určite TOP po každej stránke, či už je to dizajn, kvalita, alebo funkčnosť.

 


 

Jesenno- zimné novinky pre väčšie detičky

 

Pre väčšie deti máme v ponuke zimné funkčné oblečenie od Liewood a Konges Sløjd, ktoré ste si veľmi obľúbili už minulý rok. Medzi tie najobľúbenejšie kúsky patria sety do dažďa, zimné overaly a páperové bundy. Tento rok k nám však pribudne aj širšia škála funkčnej zimnej obuvi, na čo sa ja osobne veľmi teším a sama som zvedavá, aký to bude mať u Vás ohlas.

 

Ja som už mala možnosť všetky tieto topánky vidieť aj naživo a musím povedať, že ma kvalita aj funkčnosť naozaj veľmi milo prekvapila a určite do nich túto zimu obujem aj moje deti :)


A nakoniec Vám pridávam ešte pár krásnych inšpirácii na jeseň a zimu. :)

Majte sa krásne. heart

Vaša Lenka.